Зміна КВЕД

Опубликовано: 28.01.2017

видео Зміна КВЕД

Телеканал ВІТА новини 2011-12-29 інформація до підприємців

КВЕД (коди видів економічної діяльності) – це основні види діяльності підприємства (для юридичних осіб - з тих, що відображені у статуті), які задекларовані у процесі реєстрації (внесені до Єдиного державного реєстру) та зафіксовані у довідці статистики.

Держстандарт затвердив новий класифікатор України ДК 009: 2010 «Класифікація видів економічної діяльності» ( КВЕД), який відповідає європейським эталонам та вимогам, та з 1 січня 2012 року набув своєї чинності. Старі коди КВЕД мають бути замінені на нові. Також, підприємству доводиться досить нередко змінювати коди КВЕД, так як підприємницька діяльність не завжди передбачена, та постійно зазнає змін – нові ринки, розширюється асортимент товарів, підвищується та покращується якість послуг. Один підприємець, або підприємство може мати шість кодів КВЕД, якщо суб’єкт підприємницької діяльності виявив бажання розвивати інший вид діяльності – він має право змінити КВЕД.

Зміна КВЕДів – це завжди актуальне питання в житті юридичних та фізичних осіб-підприємців, так як підприємницька діяльність постійно зазнає змін. Власники бізнесу виходять на нові ринки, розширюють асортимент товарів, підвищується та покращується якість послуг, тому і потрібна зміна КВЕД. Кожен підприємець зобов’язаний вести діяльність згідно заявленим видів КВЕД, контроль за виконанням цього зобов’язання виконає податкова інспекція, тому що КВЕД впливає на бухгалтерську звітність, розмір збору до ФССНВ, отримання дозволів та ліцензій та сертифікацію продукції.


Obstacled Launch: starting business in modern Ukrainian reality 3/3


Нові КВЕД

Расчет высокопрочных болтов на растяжение

Особенности расчета на прочность элементов, ослабленных отверстиями под высокопрочные болты:
При статической нагрузке, если ослабление менее 15 °/о, расчет ведется по площади брутто А, а если ослабление больше 15 %—по условной площади Лусл = 1,18 Ап.

Монтажные стыки

Монтажные стыки делают при невозможности транспортирования элементов в целом виде.
Монтажные стыки для удобства сборки устраивают универсальными: все прокатные элементы балки соединяют в одном сечении.

Проверка прочности

Проверка прочности сечения на опоре балки по касательным напряжениям:
Балочной клеткой называется система перекрестных балок, предназначенная для опирания настила при устройстве перекрытия над какой-либо площадью.
rss