Урок поводження зі зброєю дали

Опубликовано: 17.11.2016

видео Урок поводження зі зброєю дали

Правий сектор ЖЖОТ. Випуск 2: Волонтери

Неподалік колишнього пам’ятка вождю пролетаріату розмістилися хлопці у камуфляжах, які хутенько розгорнули брезенти і столи зі зброєю та боєприпасами широкого диапазону дії. Ні, в Чернігові не почались воєнні дії і це не ярмарок-продаж. Так, представники Центру тактичної підготовки «СОТа» вирішили привернути увагу до необхідності проходження «курсу юного бійця», см. http://chernigiv-city.com/ua/fullnews/147466. Городяни мали змогу отримати базові знання про поводження з вогнепальною зброєю і навіть спробувати розібрати і зібрати автомат.

Одразу ж поруч, удобно не відриваючись від проведення чайної церемонії, імпровізований урок веде майстер вправлятися з холодною зброєю. Як виявляється, для того аби опанувати це мистецтво необхідно не лише мати гарну фізичну форму, а й розвивати морально-духовні якості, тоді зброєю може стати будь-який предмет.

Розповідали усім охочим СОТівці не лише про те, як вправлятися зі зброєю чи що робити з мінами та гранатами. Ділилися і основами тактичної медицини, адже ці базові знання не будуть зайвими як у звичайному житті, так і на випадок участі в бойових діях.

Втім, знань, отриманих під час своєрідного «відкритого уроку», замало. Та й головна мета цієї акції привернути увагу до військової підготовки і розказати де це можна зробити. Хоча інструктори і сподіваються, що їх підопічним ці знання не знадобляться в реальному житті, все ж таки продовжать щотижня проводити такі собі «відкриті уроки», адже ці навички, у нинішній суспільно-політичний ситуації, зайвими не будуть.

chodtrk.com.ua 


Вибухові пристрої вивчали тернопільські допризовники


Військово-польові збори для учнів 226 школи м. Києва

Расчет высокопрочных болтов на растяжение

Особенности расчета на прочность элементов, ослабленных отверстиями под высокопрочные болты:
При статической нагрузке, если ослабление менее 15 °/о, расчет ведется по площади брутто А, а если ослабление больше 15 %—по условной площади Лусл = 1,18 Ап.

Монтажные стыки

Монтажные стыки делают при невозможности транспортирования элементов в целом виде.
Монтажные стыки для удобства сборки устраивают универсальными: все прокатные элементы балки соединяют в одном сечении.

Проверка прочности

Проверка прочности сечения на опоре балки по касательным напряжениям:
Балочной клеткой называется система перекрестных балок, предназначенная для опирания настила при устройстве перекрытия над какой-либо площадью.
rss